لورم ایپسوم متن ساختگی

تاریخچۀ فراز

شرکت فراز عمران آریانا به‌عنوان یک شرکت سهامی خاص در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد. فعالیت‌های اصلی شرکت فرازْ سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف است. در حال حاضر این شرکت در صنایع گردشگری، مالی، ساختمان، فناوری اطلاعات، کشاورزی و بازرگانی فعالیت دارد. همچنین این مجموعه توانسته است با ایجاد پیوند و انسجام در بخش‌های مختلف، پاسخگوی نیازهای داخلی در بخش‌های گوناگون باشد. همچنین با توجه به توانایی‌های اجرایی این هلدینگ، فراز هم‌اکنونْ قدم در راه صدور سرمایه‌گذاری‌های خود به خارج از ایران گذاشته است.

بانک گردشگری

بانک گردشگری نهادی مالی است که هدف آن ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات پولی و مالی کشور، به حداکثر رساندن منافع پایدار و بلندمدت برای سهام‌داران خود از طریق ارایه خدمات نوین اعتباری و مالی در سراسر کشور و در آینده، در خارج از کشور است. توجه ویژۀ این بانک به صنعت گردشگری کشور و همچنین تجهیز منابع و توسعه اشتغال در این عرصه معطوف است.

سمگا نخستين هلدينگ تخصصی گردشگری در کشور است. این شرکت، بازوی اجرایی «گروه مالی گردشگری» در حوزه گردشگری و هتل‌داری است. مجموعۀ سمگا با سرمایه‌گذاری گسترده در حوزه گردشگری کشور در جهت ارتقای شاخص‌های صنعت گردشگری و بهینه‌سازی خدمات سفر گام برمی‌دارد.

گروه خدمات گردشگری نارپ ایرانیان (سهامی خاص)

برگزاری تورهای ایران‌گردی و جهان‌گردی و ورود و خروج توریسم، رزرو هتل داخل و خارج، سرمایه‌گذاری در بخش توریسم، ارائه خدمات توریستی و برگزاری سمینارها در حوزۀ صنعت گردشگری از خدمات این شرکت است.

فرین گسترفهام

مشاوره، طراحی، ساخت، و اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی، ساختمانی، صنعتی و کشاورزی، به‌اضافۀ خرید و فروش سهام شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین احداث و ساخت مجتمع‌های مسکونی، تفریحی، ورزشی، هتل‌ها، مهمان‌سراها از جمله فعالیت‌های این شرکت است.

شرکت توسعه تجارت دلفارد

طرح تولید و اجرای کلیه سازه‌های پیش‌ساخته بتنی در ابعادی وسیع، انبوه‌سازی، شهرک‌سازی، ساخت سازه‌های فرودگاهی و همچنین واردات و صادرات لوازم و ماشین‌آلات مرتبط از جمله فعالیت‌های این شرکت است.

شرکت توسعه تجارت تنیان

تنیان با تمرکز بر فناوری اطلاعات و ارائه راهکارهای هوشمند مبتنی بر تکنولوژی‌ روز به‌عنوان یک شرکت تولیدکنندۀ نرم‌افزار فعالیت کند. این شرکت با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، فعالیت در صنایع متنوع و تولید محصولات جامع و یکپارچهْ چشم‌اندازش را «تبدیل‌شدن به یکی از سه شرکت برتر در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات زیرساخت در کشور» قرار داده است.

شرکت خارجی آفتاب

شرکت آفتاب (AFTAB) سازمانی است که در سال 2010 توسط گروهی از کارآفرینان ایرانی برای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری در زمینۀ کشاورزی در جمهوری بلاروس ایجاد شده است. شرکت خارجی آفتاب تنها شرکت «هولدینگ فراز» در زمینۀ کشاورزی است.

چشم‌انداز فرازعمران آریانا   ______
چشم‌انداز فرازعمران آریانا

 تبدیل‌شدن به یکی از برترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری چند کسب‌و‌کاره در ایران

دپارتمان های فراز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.