تعداد مشتریان

تعداد کارمند

معرفی شرکت فرین گستر فهام

شرکت فرین گستر فهام در سال 1393 فعالیت خود را با هدف انجام خدمات مهندسی در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های عمرانی، ساختمانی و صنعتی آغاز کرد. فعالیت این مجموعه با احداث مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی، هتل‌ها، مهمانسراها و…. همراه بود. فرین گستر فهام تا امروز با احداث و اجرای پروژه‌های تجاری – اداری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ماموریت و چشم‌انداز شرکت فرین گستر فهام

شرکت فرین گستر با بهره‌گیری از فناوری‌ روز و از طریقِ «ارتقاء توانمندی‌ها و شایستگی‌های ویژه خود» و «اشتراک توانمندی‌ با شرکت‌های معتبر» خدمات خود را از سایر شرکت‌ها متمایز می‎سازد.

  1. تبدیل شدن به یکی از برترین پیمانکاران ارائه دهنده خدمات فنی و تامین‌کنندگان کالاهای تخصصی
  2. بهره‌گیری از دانش، نوآوری و به‌کارگیریِ کارکنانِ شایسته برای ساخت پروژه‌های عمرانی و انبوه‌سازی ساختمان به روش صنعتی
  3. پیشتازی در توسعه صنعت ساختمان با حضور فعال در بازارهای مطلوب داخلی و خارجی به عنوان یک شرکت پیشرو با مزایای رقابتی در حوزه‌های انبوه سازی و ارائه خدماتِ برترِ فنی مهندسی
  4. تبديل‌شدن به يكی از معتبرترين پيمانكاران عمومی در اجرای پروژه‌های كلان و مهم زيربنایی كشور و منطقه بر پايه كسب جایگاه رهبری بازار در پروژه‌های كليد در دست

خدمات شرکت فرین گستر فهام

شرکت فرین گستر فهام ارائه‌دهندۀ مجموعه‌ای کامل از خدمات فنی، مهندسی و ساخت با بهره‌گیری از به‌روزترین ابزار و فن‌آوری‌های صنعتی در سراسر ایران است.

Swiper demo

ارزش‌های شرکت فرین گستر فهام

  • فرین گستر فهام خود را در قبال کارفرمایان «پاسخگو» می‌داند و در فرایند ارائه خدمت به ایشان از هیچ‌گونه راهنمایی و انتقال دانش و تجربه در حد بضاعت خویش دریغ نخواهد کرد.
  • فرین گستر فهام نه‌تنها خود را به رعایتِ تعهداتِ استانداردها و توافقات کیفی ملزم می‌داند، بلکه بهبودهای کیفی ممکن در اجرای پروژه‌ها را به کارفرمایان پیشنهاد می‌دهد. این مجموعه با همین باورْ به نهادینه‌شدنِ کیفیتْ در زنجیرۀ ارزشِ خدمات و بهبودِ مستمر در فرآیندهای کسب و کار خود می‌اندیشد.
  • کارکنان، منابع حیاتی و سرمایه‌های اصلی فرین گستر هستند. شرکت فرین گستر فهام در عین اعتقاد به انگیزش و خشنـودی کارکنـانْ در یک همکـاری پایدارْ به سلامت، ایمنی، رشد و تعالی ایـشان می‌اندیشد.
  • فرین گستر به پیروی از مقررات و همچنین استانداردهای کیفی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست کشوری و بین‌المللی متعهد خواهد بود؛ اجرای الزامات مشتری جهت افزایش سطح رضایتمندی ذی‌النفعان نیز از اهداف فعالیت‌های این شرکت است.
  • فرین‌گستر برای مدیریت صحیح زمان و هزینه مطابق با برنامه‌های سازمان، سعی بر ارتقاِء کیفیتِ روش‌‌های کار در ستاد و عملیات اجرایی پروژه‌‌ها دارد.