هلدینگ فراز عمران آریانا

تعداد مشتریان

70,000+ مشتری

تعداد کارمند

+50 نفر

شرکت توسعه تجارت الکترونیک تنیان

شرکت تنیان (توسعه تجارت الکترونیک تنیان) به عنوان یک هلدینگ تخصصی فناوری با تمرکز در توسعه سرویس‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع مختلف، به ارائه راهکارهای نرم‌افزاری با استفاده از تکنولوژی‌های روز در این حوزه می‌پردازد.
این شرکت با تکیه بر سال‌ها تجربه خود در زمینه پیاده‌سازی و تولید نرم‌افزار، پاسخگوی نیازهای شرکت‌های بزرگ و همچنین شرکت‌های متوسط و کوچک در صنایع مختلف بوده و با بهره‌گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم، توسعه نرم‌افزاری وب و موبایل، کارشناسان زیرساخت، شبکه و مدیران پروژه، این توانمندی را در مجموعه نرم‌افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبک‌های مختلف معماری نرم‌افزار، در حوزه‌های مختلف اقدام نماید. 

تنیان با باور عمیق به اهمیت مدیریت خردمند بر مبنای راهکارهای هوشمند، به توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌پردازد. ازاین‌رو خود را شریک استراتژیک موفقیت مشتریان می‌داند. یکی از مزیت‌های رقابتی تنیان، شناخت بازارهای مشتریان خود و پوشش نیازمندی‌های نرم‌افزاری موجود در بخش‌های مختلف این بازار با استفاده از راهکارهای مناسب آن است.

 تنیان به شرکت‌ها برای تسریع در پذیرش فن‌آوری‌های جدید و موضوعات پیچیده که همیشه در طول تکامل دیجیتال ظاهر می‌شود کمک می‌کند. در تنیان ما به تجارت، در ساختن آینده‌ای دیجیتال با طراحی هوشمند کمک می‌کنیم.