تعداد مشتریان

70,000+ مشتری

تعداد کارمند

+50 نفر

معرفی شرکت تنیان

شرکت توسعه تجارت تنیان (سهامی خاص) تنها شرکت گروه «فناوری اطلاعات» هولدینگ فراز است. حوزۀ اصلی فعالیت این شرکت، اجرای پروژه‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات و تمرکز این شرکت بر ارائۀ خدمات زیر است:

  1. راه‌حل‌های نرم‌افزاری برای صنایع بزرگ
  2. توسـعه نرم‌افـــزارهای سـفارشـی با جدیدتریـن فنــاوری‌ها و تضـمین کــیفیت خــودکار این نرم‌افزارها
  3. سـاخـت، پایداری و مدرن‌سازی نرم‌افــزارهای سازمانی

چشم‌انداز و ماموریت شرکت تنیان 

ساختن آینده‌ای دیجیتال با طراحی هوشمند برای کسب‌و‌کارها به‌واسطۀ راه‌حل‌های فناورانه، چشم‌انداز اصلی شرکت تنیان است و کمک به شرکت‌ها برای تسریع در پذیرش فناوری‌های جدید و موضوعات پیچیده، ماموریت این شرکت را می‌سازد.  

خدمات شرکت تنیان

تنیان خدمات خود را در زمینه‌هایی بنیادین و کاربردی ارائه داده است که چند مورد از پرکاربردترین این خدمات به شرح زیر هستند:

  • توسعه موبایل: کار تخصصی در زمینۀ سرویس‌های توسعه موبایل، وب‌اپلیکیشن‌های پیشرفته، اپلیکیشن‌های هیبریدی از زمینه‌های اصلی فعالیت تنیان است.
  • Software Testing: ارائه تست‌های دستی و اتوماتیک محصول، کدهای بهینه‌سازی‌شده و درنظرگیری تاثیر آزمایش از جمله خدماتی است که در بخش تست نرم‌افزار اجرا می‌شود.
  • Product Design: ارائۀ خدمات طراحی سایت، استراتژی محصول، تحلیل داده‌ها، تست و اعتبارسنجی، طراحی UX و UI، ارائۀ مشاوره تخصصی در مورد امکانات مالی و تکنولوژی محصول شرکت‌ها و همچنین طراحی و پشتیبانی تمام‌مدت محصولْ از خدمات بخش «طراحی محصول» است.
  • DevOps: اتوماتیک‌کردن پروژه‌ها، نصب خودکار و همچنین تنظیمات محیط به‌صورت پیش‌فرض در cloud از جمله خدمات جامع DevOps است. حداکثر سرعت با کمترین مداخله انسانی، ارائۀ پرسرعت‌ترین هاست با امنیت بالا و کاهش احتمال بروز خطاهای هزینه‌بر از دیگر خدمات این بخش است. همچنین پیکربندی محیط و بهینه‌سازی، گسترش خودکار و ادغام مداوم در دستور کار این بخش قرار دارد.

علاوه بر موارد فوق شرکت تنیان خدماتی همچون Php Development, Laravel Development, Machine Learning, Flutter Development را نیز ارائه می‌دهد.

اپلیکشن‌های فراز سی آر اس و اپرو و سایت‌های هتل ایرپورت، فراز عمران آریانا، بنیاد یاس و چنل منیجر توسط شرکت تنیان طراحی و اجرا شده‌اند.

Swiper demo

تکنولوژی‌های تنیان

توسعه تخصصی متمرکز پایتون، جاوااسکریپت، اندروید و آی‌او‌اس با طیف گسترده‌ای از چارچوب‌ها و کتابخانه‌ها برای پاسخ‌گویی به نیازهای خاص مشتریانْ اصلی‌ترین حیطۀ فعالیت تنیان در زمینۀ تکنولوژی را تشکیل می‌دهند. تکنولوژی‌های دیگری همچون DJANGO, NODE.JS, GITLAB, MONGODB, MYSQL, POSTGRESQL, FLASK نیز در حیطۀ کار تنیان هستند.