هلدینگ فراز عمران آریانا

تعداد مشتریان

70,000+ مشتری

تعداد کارمند

شرکت آفتاب

شرکت آفتاب در سال ۲۰۱۰ توسط گروهی از کارآفرینان ایرانی برای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری در زمینۀ کشاورزی در جمهوری بلاروس ایجاد شده است. شرکت بین‌المللی آفتاب (با مسئولیت محدود) تنها شرکت “هلدینگ فراز عمران آریا” در زمینۀ کشاورزی است.

این شرکت با سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و دامداری باعث ایجاد فعالیت‌های نوآورانه در جهت بهبود کیفیت و کمیت تولید، صرفه‌جویی در منابع مصرفی، حفاظت از محیط زیست، بهبود فناوری ذخیره‌سازی و فرآوری مواد اولیه کشاورزی است. متخصصان این شرکت در جمهوری بلاروس به جهت پیشبرد اهداف سازمان با موسسات تحقیقاتی آن کشور همکاری تنگاتنگی دارند.

بازاریابی و تجارت با یکدیگر پیوندی ناگسستنی دارند. یک استراتژی بازاریابی توسعه‌یافته که دارای ساختاری استاندارد و هدف‌مند باشد، مولفه‌ای اساسی برای موفقیت‌ فعالیت‌های یک شرکت است. به‌ عبارت دیگر، بازار باید توسط یک شرکت آینده‌نگر به‌دقت مطالعه شود و به‌علاوه، اطلاعات همۀ عوامل داخلی و خارجی دخیل در آن ‌جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل شود. سپس نوبت به ساخت مسیر صحیحی می‌رسد كه باعث پیشرفت شركت و متمایز‌كردن آن از رقبا خواهد شد. برای این اهداف، ابزارهای ویژه و خدمات بازاریابی، به‌ویژه تجزیه و تحلیل بازار، فروش، قیمت‌ها، صادرات و واردات، رقبا، تقاضا و چشم‌انداز به کار گرفته می‌شود. شرکت آفتاب در این زمینه‌ها نیز فعالیت دارد.

در نهایت، استاندارد اصلی شرکت آفتاب اهمیت به سلامت مشتریان و پشتیبانی از شرکا در طی فرآیند همکاری است.