تعداد مشتریان

70,000+ مشتری

تعداد کارمند

معرفی شرکت آفتاب

شرکت آفتاب (AFTAB) سازمانی است که در سال 2010 توسط گروهی از کارآفرینان ایرانی برای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری در زمینۀ کشاورزی در جمهوری بلاروس ایجاد شده است. شرکت خارجی آفتاب (با مسئولیت محدود) تنها شرکت «هولدینگ فراز» در زمینۀ کشاورزی است.

Swiper demo

خدمات شرکت آفتاب

شرکت آفتاب در بلاروس در دو زمینۀ «کشاورزی و دامداری» و «خدمات بازاریابی» و به شرح زیر فعالیت دارد:

  • سرمایه‌گذاری در کشاورزی و دامداری: این فعالیتْ شامل نوآوری‌هایی است که باعث بهبود کارایی تولید، صرفه‌جویی در انواع منابع و کاهش هزینه‌ها می‌شود. متخصصان آفتاب در بلاروس برای بهبود حاصل‌خیزی زمین، افزایش بازده محصول و بهره‌وری دام با سازمان‌های تحقیقاتی همکاری می‌کنند. بهبود فناوری ذخیره‌سازی و فرآوری مواد اولیۀ کشاورزی نیز به حوزۀ نوآوری‌های این شرکت تعلق دارد.
  • خدمات بازاریابی: بازاریابی و تجارت با یکدیگر پیوندی ناگسستنی دارند. یک استراتژی بازاریابی توسعه‌یافته که دارای ساختاری استاندارد و هدف‌مند باشد، مولفه‌ای اساسی برای موفقیت‌ فعالیت‌های یک شرکت است. به‌ عبارت دیگر، بازار باید توسط یک شرکت آینده‌نگر به‌دقت مطالعه شود و به‌علاوه اطلاعات همۀ عوامل خارجی و داخلی دخیل در آن ‌جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل شود. سپس نوبت به ساخت مسیر صحیحی می‌شود كه باعث پیشرفت شركت و متمایز‌كردن آن از رقبا خواهد شد. برای این اهداف، ابزارهای ویژه و خدمات بازاریابی، به‌ویژه تجزیه و تحلیل بازار، فروش، قیمت‌ها، صادرات و واردات، رقبا، تقاضا و چشم‌انداز وجود دارد. شرکت آفتاب در این زمینه‌ها نیز فعالیت دارد.

در نهایت این‌که استاندارد اصلی شرکت آفتاب اهمیت به سلامت مشتریان و پشتیبانی از شرکا در طی فرآیند همکاری است.