هلدینگ فراز عمران آریانا

تعداد مشتریان

70,000+ مشتری

تعداد کارمند

شرکت ایده پرداز دانش نوین آرشام

شرکت ایده پرداز دانش نوین آرشام (ایپام) با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت، وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری بر آن شد تا با توجه به آخرین تحولات جهان و ایران در صنعت مالی و گردشگری، محصولات و راهکارهای مالی معتبر با تمرکز بر حوزه گردشگری‌ را طراحی و توسعه دهد. به‌این صورت می‌تواند به رشد زیرساخت‌ها و ایجاد تحول در خدمات مالی کشور کمک نماید. ما اینجا هستیم تا به کسب‌وکارهای حوزه گردشگری کمک کنیم با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات بازاری گسترده‌تر و پررونق‌تر را تجربه کنند. ایپام با دارا بودن گواهینامه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران و گرد هم آوردن مجموعه‌ای از متخصصین حوزه گردشگری، فناوری اطلاعات و همچنین با سرمایه‌گذاری فعالان این حوزه، پیشنهادهای جذابی برای توسعه کسب‌وکار شما دارد.

ایپام با همکاری بانک گردشگری، با استفاده از فناوری‌های نوین و مبتکرانه به دنبال توسعه راهکارهای نوین، ارتقا و تسهیل فرآیندهای مالی است که این امر با برطرف‌‌سازی نیازهای پیچیده‌ی مالی مشتریان تجاری و سازمانی، در نهایت به رضایت‌ مشتریان ایپام منجر می‌شود.
ایپام با تمرکز بر فناوری اطلاعات، ارائه راهکارهای فین‌تکی کارآمد مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه را تعهد خود دانسته و این تعهد، ما را در مسیر بهبود مستمر قرار می‌دهد. ایپام می‌کوشد تا فناوری اطلاعات در ایران را هم سطح با پیشرفت‌های جهانی ارتقا داده و با کمک به توسعه زیرساخت‌های مالی در روال کاریِ مشتریان، موفقیت خود و مشتریان را رقم بزند.